22Bet Shqipëria
22Bet Shqipëria

Faqja zyrtare e internetit 22Bet Shqipëria: bonus, aplikacioni celular, regjistrimi, kodi promocional i 22Bet Shqipëria.

Kodi promovues i 22Bet Shqipëria për të marrë bonusin maksimal
BOL22
Kopjoni kodin promovues

Content

1. 22Bet Shqipëria - Faqja e internetit

2. 22Bet Shqipëria - Regjistrimi

3. 22Bet Shqipëria - Bonus

4. 22Bet Shqipëria - Depozitat dhe Tërheqjet

5. 22Bet Shqipëria - Kontaktet

6. 22Bet Shqipëria - Kazino

7. 22Bet Shqipëria - Mobile

22Bet Shqipëria - Faqja Zyrtare

22Bet Shqipëria mund të quhet një e re në tregun e basteve, pasi kompania është themeluar në vitin 2017. Licenca e aktiviteteve të lojërave të fatit është dhënë nga qeveria e Curacaos, gjë që është mjaft e logjikshme. Adresa ligjore e kompanisë së themeluesit është në Qipro, por dihet pak për pronarët, është Orakum NV, por është gjithmonë e vështirë të gjesh pronarët e vërtetë të basteshkruesve.

22Bet Shqipëria nuk ka një histori të madhe, pasi sapo ka nisur formimin e saj, por vlen të theksohet se ky bastvënës operon në vende të ndryshme të botës edhe nëse në disa faqja e internetit e operatorit mund të errësohet

22Bet Shqipëria - Regjistrimi

Baza e basteve 22Bet Shqipëria ofron dy lloje regjistrimesh: të plotë dhe nëpërmjet rrjeteve sociale. Nëse zgjidhni opsionin me regjistrim të plotë në formularin e regjistrimit, duhet të futni të dhënat personale, të krijoni një fjalëkalim, të zgjidhni një shtet dhe monedhë. Kur regjistroheni nëpërmjet rrjeteve sociale dhe mesazheve të çastit, ju vetëm duhet të zgjidhni monedhën e llogarisë dhe pjesa tjetër e informacionit do të ngarkohet nga llogaria e rrjetit social pasi të identifikoheni.

Pas regjistrimit, rekomandohet të plotësoni menjëherë të gjitha fushat e llogarisë tuaj personale, deri në të dhënat e pasaportës dhe të dhënat e regjistrimit, pasi nëpërmjet tyre 22Bet Shqipëria identifikon fillimisht përdoruesin. Pa një llogari personale të plotësuar, krijuesi i basteve nuk lëshon një bonus të depozitës së parë dhe gjithashtu kërkon që ky operacion të kryhet përpara pagesës së parë nga llogaria. Informacioni i të dhënave të pasaportës i nevojiten krijuesit të basteve për të kontrolluar në bazën e të dhënave që përdoruesi i regjistruar nuk ka ndonjë llogari tjetër në 22Bet Shqipëria.

Verifikimi i llogarisë në 22Bet Shqipëria bëhet me kërkesë të shërbimit të sigurisë. Si rregull, një kërkesë e tillë mund të pasojë pas një fitoreje të madhe.

Për më tepër, një kërkesë verifikimi do të kryhet për një bastdhënës i cili dyshohet se ka shumë kontabilitet, duke krijuar një llogari të re për të shmangur sanksionet (kufizime në kufij ose koeficientë, bllokim) ndaj tij ose një prej të afërmve, miqve të tij.

Kërkesa standarde e verifikimit është të dërgoni një kopje të pasaportës tuaj dhe një fotografi të pasaportës, por ata mund të kërkojnë kopje të faturave për pagesat e faturave me një adresë që konfirmon regjistrimin, një ekstrakt nga një kartë ose një pamje të një llogarie në Skrill, WebMoney ose Qiwin, etj.

22Bet Shqipëria - Bonus

22Bet Shqipëria ofron dy bonuse me kërkesa të ngjashme bastesh. Bonusi i depozitës së parë u jepet të sapoardhurve në 22Bet Shqipëria pasi regjistroheni dhe plotësoni të gjitha fushat në llogarinë tuaj personale. Bonusi kreditohet në shumën prej 100% të shumës së depozitës së parë deri në 122 dollarë/ ose monedhën përkatëse.

Për të marrë bonusin 22Bet Shqipëria është e nevojshme të plotësoni kërkesat e vendosura nga operatori dhe të cilat mund të gjenden në termat dhe kushtet e secilës ofertë në seksionin e dedikuar të faqes zyrtare të internetit 22Bet Shqipëria.

Bonuset e ofruara nga 22Bet Shqipëria janë të shumta dhe ndahen në:

Bonusi i rifreskimit të së premtes

Nëse bëni një depozitë të re prej të paktën 1 € të Premten, ju keni të drejtën për një bonus 100% të rimbushjes deri në 100 €. Bonusi i nënshtrohet një rikthimi 3X për t'u kënaqur duke bastuar në ngjarje me një koeficient minimal prej 1,40.

Shumëfishi i ditës

Çdo ditë ju keni mundësinë të zgjidhni midis basteve të ndryshme të shumëfishta, nëse ato që vendosni janë të suksesshme, ju merrni 10% më shumë fitime. Ja çfarë duhet të bëni:

Identifikohu në 22Bet Shqipëria

Shkoni në faqen kryesore ose në seksionet Sport ose Live

Zgjidhni akumulatorin e ditës

Vendosni bast

Nëse fiton, ju merrni 10% më shumë

Nxitje e shumëfishtë

Përveç akumulatorit të ditës, do të keni shansin të fitoni edhe me “boost”. Basti minimal i kërkuar është 20 € dhe do t'ju duhet të vendosni një akumulator me të paktën 7 zgjedhje me një koeficient minimal prej 1.8.

Bonusi i kthimit të parave

Vendosni një bast në një ngjarje sportive me koeficient të paktën 1.50, çdo të martë mund të merrni një rimbursim prej 0.3% të llogaritur në bastet e bëra javën e kaluar deri në një maksimum prej 1000 €. Ka shumë oferta nga 22Bet Shqipëria, por kjo libralidhës nuk është ndër faqet e basteve pa depozita, nëse kjo është ajo që kërkoni.

22Bet Shqipëria - Depozita dhe Tërheqje

22Bet Shqipëria pranon disa mënyra pagese, por ato janë 100% të sigurta dhe gjithashtu është vërtet miqësore me kriptomonedha, pasi pranon një sasi të madhe kriptomonedhash. Përveç atyre më të njohura si bitcoin, Ethereum, Litecoin dhe Dash, faqja pranon gjithashtu dogecoin, monero, Zcash, NEM, verge, Tron, Bitcoin Cash, ndër të tjera.

Depozita minimale e 22Bet Shqipëria: 1 euro me karta Mastercard dhe Visa, Paysafecard, Jeton Wallet, mbi 25 kriptovaluta.

Tërheqja minimale e 22Bet Shqipëria: 1,5 euro me karta Mastercard dhe Visa, Jeton Wallet, mbi 25 kriptovaluta.

22Bet Shqipëria - Kontaktet

Shërbimi ndaj klientit 22Bet Shqipëria është i disponueshëm 24 orë në ditë, 7 ditë në javë dhe mund të kontaktohet nëpërmjet:

Bisedë e drejtpërdrejtë

Formulari online

Email-i i mbështetjes teknike: support-en@22Bet.com

Email/dorëzimi i dokumentit të sigurisë: security@22Bet.com

Email-i i pagesave: payments@22Bet.com

22Bet Shqipëria Kazino

Në Kazino 22Bet Shqipëria mund të gjeni një përzgjedhje të madhe lojrash të disponueshme. Ka diçka për të gjithë, pavarësisht nëse jeni fillestar apo jeni ekspert në këtë fushë. Nëse nuk keni luajtur kurrë një lojë kazino më parë, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. Ju mund të provoni shumicën e lojërave falas. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët e rinj pasi nuk dëshironi të filloni të luani para se të njihni rregullat sepse mund të kthehet në një përvojë shumë të shtrenjtë.

Pasi ta dini rrugën tuaj, mund të filloni të luani për para të vërteta dhe të shijoni të gjitha përfitimet që ofron kazinoja. Ju mund të zgjidhni nga kategori të ndryshme lojërash duke përfshirë:

Ruletë

Freku i zi

Bacarat

Slots

Slots progresive

Video poker

Lojërat aktuale të tregtarëve

22Bet Shqipëria Mobile

Aplikacioni celular 22Bet Shqipëria është i disponueshëm për përdoruesit e Android dhe IOS. Mund të shkarkohet nga seksioni celular i faqes. Lojtarët tani mund të vendosin lehtësisht baste para ndeshjes dhe transferta të drejtpërdrejta. Ju mund ta konfiguroni aplikacionin që të funksionojë në favorin tuaj në shumë mënyra. Për shembull, ju mund të njoftoheni sa herë që një nga bastet tuaja përfundon ose kur luan skuadra juaj e preferuar.

Lojtarët nuk duhet ta shkarkojnë aplikacionin nëse nuk duan. Ata thjesht mund të hyjnë në faqen e internetit 22Bet Shqipëria në celularin e tyre dhe të hyjnë në llogarinë e tyre.

Basti sportiv celular është një mënyrë e përshtatshme për të bastuar në lëvizje. Ka shumë aktivitete sportive në dispozicion. Ju mund të bastni në futboll, hokej, basketboll, pishinë, vetëm për të përmendur disa. Lista vazhdon e vazhdon me ngjarje eSports si Call of Duty, Golf eSports, Street Fighter dhe shumë të tjera.